Про нас

Наша історія

Коли нас запитують, що таке чай, ми нiколи не можемо вiдповiсти однозначно. Можливо, через те, що займаємося цiєю справою багато років. І невідомо, скільки ж має пройти часу, аби знайти більшменш правильну відповідь на це питання. Бо чай це і є час. А ще це земля, сонце, повітря, вода, бажання, філософія, сприйняття цього та інших світів. Чи може, чай – це лише країна походження, аромат та колір? Рівнів сприйняття – безліч. Що нам точно відомо, так це те, що чай - це завжди про правду і про людей. Надзвичайних,талановитих та мрійливих. Людей, якi закоханi у своє захоплення - чай, i вiн вiдповiдає iм взаємнiстю.

Наша історія

ЧОМУ САМЕ BLUEBIRD?

На початку шляху це питання було для нас найкращою мотивацiєю і приводом рухатися вперед. Чому саме ми?

Сьогоднi з гордiстю вiдповiдаємо:

• тому що компанiя Bluebird з нескiнченної рiзноманiтностi чаю обрала найкращі та найвишуканiшi сорти, об’їхавши при цьому майже весь свiт;
• тому що наші тi-тестери постiйно вдосконалюються, створюючи все новi і нові оригiнальнi купажi, які є захищеною авторським правом розробкою компанiї;
• Bluebird - це власний iмпорт і прямі поставки бiльш нiж 200 видiв чаю;
• технологи компанії розробили спецiальну колекцiю для HoReCa – Grand Pack;
• ми розумiємо сучасний свiт з його потребами у комфорті та зручностi і пропонуємо новi винаходи, зокрема, фiльтр-пакети для заварювання листового чаю.

Bluebird - команда перфекцiонiстiв, що існує у своєму власному вимiрі, зі своїми критерiями якості та досконалості. Наша мiсiя - розвинути і пiдвищити культуру чаювання, показати цей свiт зсередини та вiдкрити його двері для кожного. Тож приєднуйтесь!

Зв`язок

Напишить нам

* Заповніть обов`язкові поля